Categorie : Nieuws

Onderzoek: apps waanzinnig effectief als marketing tool
Dated vrijdag 23 december 2011; comments

In een recente studie worden de ervaringen die marketeers al langer hadden bevestigd: apps en webapps zijn waanzinnig effectief als marketing tools.

Volgens de onderzoekers kunnen verkopers met apps de problemen oplossien die voortkomen uit de verschuiving van de advertentiemarkt van tv naar mobiel. Door apps te gebruiken kunnen klanten "praten" met het merk, in plaats van andersom. Ook kunnen klanten zelf bepalen hoe veel persoonlijke informatie zij willen afstaan aan het merk.

Firefox 9 voor Android features en demo video
Dated vrijdag 23 december 2011; comments

Firefox 9 voor Android, welke recent werd gelanceerd, bevat weer enkele indrukwekkende nieuwe features. De nieuwe interface maakt het o.a. veel geschikter voor gebruik op grotere schermen, zoals bij tablet. Hierbij sluit Firefox aan op Android Ice Cream Sandwich, de versie van Android die zowel op tablets als op smartphones kan draaien.

Smartphonegebruik in Nederland
Dated donderdag 22 december 2011; comments

Volgend een onderzoek van het Nederlandse marktbureau GfK zijn er in december 2011 5,5 miljoen Nederlanders met een smartphone. Dit is 45% procent van de Nederlandse internetpopulatie. De 5,5 miljoen is een toename van 820.000 nieuwe smartphone bezitters ten opzichte van juni 2011.

4 beginnersfouten bij mobile website promotie die je niet wil maken
Dated donderdag 22 december 2011; comments

QR codes zijn hip. Ze leveren een hoog renedement op en zijn gratis te maken. Met alleen een QR code ben je er echter niet. Een QR code wordt gelezen met een mobiele telefoon. Deze zou dus ook naar een mobile website moeten leiden. Het is verbazingwekkend hoe vaak de codes toch nog naar de traditionele website van de aanbieder verwijzen. Maak dus eerst een mobile website, voor je een QR code als promotie gebruikt.

HTML 5: iOS 5 versus Android Ice Cream Sandwich
Dated donderdag 22 december 2011; comments

Nu de focus verschuift van native apps naar webapps, wordt de performance en ondersteuning van HTML 5 in browsers steeds belangrijker. De meeste webapps in de komende jaren ook, of slechts enkel, voor mobiele apparaten zullen worden ontwikkeld. De vraag is dus, hoe staat het met de browers in de twee leidende platformen?

   submit to reddit     

maak je eigen mobiele webiste online

Wist je dat naast het schrijven van blogs ook een tool aanbieden om eenvoudig mobiele websites online te maken?

Probeer het nu: ontwerpen je eigen mobiele website

Meer nieuws
Mobile 24/7 is een online platform van Content Power